Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 3 жовтня 2022
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2022/10/03/kirovogradschina-gotuetsja-do-opaljuvalnogo-sezonu.htm
новини, 3 жовтня 2022

Кіровоградщина готується до опалювального сезону


Підготовка до осінньо - зимового періоду 2022 - 2023 залишається серед пріоритетних завдань. На цьому сьогодні наголосив начальник ОВА Андрій Райкович. 


Кіровоградщина наполегливо готує території до опалювального сезону. Разом з тим, зимовий період – це не тільки опалення, мережі, котельні, це й готовність до зими дорожнього господарства. Адже в будь-яку пору року, будь-яку погоду необхідно забезпечити транспортне сполучення, логістику на шляхах області, у тому числі й місцевого значення. 

 

⁃ Питання експлуатаційного утримання автомобільних доріг - це фактично питання нормальної життєдіяльності наших населених пунктів, особливо у сільській місцевості, де має бути забезпечена доступність екстрених та аварійних служб, доставка продуктів харчування до кожного населеного пункту, перевезення дітей в школи, - наголосив начальник ОВА.


Андрій Райкович поставив завдання професійно перевірити наявність і технічний стан спецтехніки, зробити необхідні запаси пально-мастильних матеріалів, матеріалу для посипки доріг.

https://t.me/kirovohradskaODA/3663


407Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: