Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 9 серпня 2022
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2022/08/09/kirovogradschina-prodovzhue-priimati-bizhentsiv-iz-donbasu-foto-.htm
новини, 9 серпня 2022

Кіровоградщина продовжує приймати біженців із Донбасу (ФОТО)


Через постійні обстріли населених пунктів регіону жителі Донеччини майже не виходять з укриттів. Ситуація з кожним днем загострюється і евакуація цивільного населення є чи не єдиним способом зберегти життя. На початку серпня уряд запустив безкоштовний потяг Покровка-Кропивницький із зупинкою в Олександрії, щоб люди змогли виїхати із зони бойових дій. І сьогодні вночі до Кропивницького прибула ще одня група евакуйованих, серед яких більшість – жінки, діти, старенькі, хворі та маломобільні громадяни. Дехто захопив із собою чотирилапих улюбленців, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.


Психологи і рятувальники ГУ ДСНС у Кіровоградській області безпосередньо на пероні вокзалу допомагали людям перенести речі, домашніх тварин. Людям похилого віку та особам з обмеженими фізичними можливостями, які не могли пересуватися без сторонньої допомоги, рятувальники допомогали дістатись наметів для відпочинку, автобусів чи карет швидкої допомоги. 


Як уже повідомлялося раніше, на вокзалі Службою порятунку встановлено намети для відпочинку, отримання психологічної та гуманітарної допомоги, польова кухня для перекусу.


Далі донеччан організовано буде перевезено до місць тривалого проживання, визначених обласною адміністрацією. 

  

                     

471Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: