Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 9 серпня 2022
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2022/08/09/bezrobitni-kirovogradschini-mozhut-bezkoshtovno-navchitisja-kravetskii-spravi.htm
новини, 9 серпня 2022

Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно навчитися кравецькій справі


Бажаєте стати справжнім фахівцем із пошиття одягу або ж покращити свої знання та вміння у сфері шиття? Запрошуємо вас на професійне навчання за професією «Кравець». Слід наголосити, що вправний кравець ніколи не залишиться без роботи, повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.


Навчання розпочнеться 15 серпня 2022 року.


Де буде проходити? На базі Полтавськогоцентру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.


Термін навчання 7 місяців.


Умовами до направлення на навчання є:


- вік особи не менше 18 років,

- медична довідка.


Для безробітних громадян Кіровоградщини, які зареєстровані у службі зайнятості, професійне навчання здійснюється безкоштовно за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.


Хочете розвиватися у кравецькій справі?Деталі дізнавайтесь у відділі організації профнавчання обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32-13-28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.


Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у серпні 2022 року, тут: https://cutt.ly/3JpR7S1


Є питання сфери зайнятості? Звертайтеся за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/hZEr1jN/.461Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: