Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 3 серпня, 09:47
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2022/08/03/do-oleksandrii-pribuv-sche-odin-evakuatsiinii-potjag-z-donechchini-foto-.htm
новини, 3 серпня, 09:47

До Олександрії прибув ще один евакуаційний потяг з Донеччини (ФОТО)


3 серпня на Кіровоградщину прибула ще одна група людей з населених пунктів, які перебувають під цілодобовим ворожим вогнем, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.


На залізничному вокзалі в м.Олександрії їх уже чекали психологи ГУ ДСНС у Кіровоградській області та особовий склад 2 державного пожежно-рятувального загону. 


Рятувальники допомогли людям висадитися з потяга та донести речі, оскільки серед тих, хто прибув з Донеччини, 15 осіб з обмеженими фізичними можливостями, яких необхідно було транспортувати до автомобілів швидкої. Серед евакуйованих прибуло десятеро дітей, з ними працювали психологи Головного управління. Необхідну психологічну допомогу змогли отримати й дорослі, які цього потребували.  Безпосередньо на вокзалі рятувальники встановили три намети: з ліжками - для відпочинку, для волонтерів та для психологів. Також тут пригощали гарячим чаєм з польової кухні. Міська влада Олександрії подбала про розміщення щойно прибулих у двох дитячих садках та геріатричному будинку-інтернаті.   


                     

892Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: