Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 26 травня, 09:43
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2022/05/26/narodnii-deputat-vid-kirovogradschini-peredav-politsii-oblasti-avtobus-mercedes.htm
новини, 26 травня, 09:43

Народний депутат від Кіровоградщини передав поліції області автобус Mercedes


Ключі від транспортного засобу отримав очільник обласного главку відомства Роман Козьяков.


«Як громадянин України, як член Комітету з питань правоохоронної діяльності, за дорученням міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, після повномасштабного вторгнення держави-агресора спільно з керівництвом та особовим складом Нацполіції області докладаємо зусиль для наближення перемоги. І я вдячний своїм друзям, разом з якими ми змогли знайти та придбати комфортний і такий необхідний для правоохоронців транспорт», - зазначив Олександр Дануца.


Керівник поліції області від імені всього колективу подякував за підтримку у роботі поліцейських та розповів, як саме транспортний засіб допомагатиме у несенні служби.


«Автобус, який ми сьогодні отримали завдяки зусиллям народного депутата Олександра Дануци, плануємо використовувати під час виконання різноманітних завдань, наприклад, для доставки особового складу до місць дислокації, а в мирний час, після перемоги, слугуватиме там, де буде необхідність», - зазначив Роман Козьяков.


Цей Mercedes має 50 посадкових місць, кондиціонер, багажні відділення, зручний і легкий в керуванні, повідомляє Сектор комунікації поліції Кіровоградської області.


«Можна сказати, що це міжнародний автобус. За реєстрацією він австрійський, але пригнали з Німеччини. Купили ми його разом з моїми хорошими друзями. По-перше ми продали першу марку Укрпошти – голландцю Френку з Роттердаму і він заплатив 1 300 євро завдатку за автобус. Ми розуміємо, що марки стільки не коштують, але Френк хотів своїми грошима допомогти Україні. Частина коштів з Праги – українець В'ячеслав Онац допоміг певною сумою грошей. Також власними коштами долучився до втілення задуманого депутат Кропивницької міськради Михайло Бєжан. А, власне, купив, зробив технічний огляд автобуса, пригнав його з Німеччини і сьогодні власноруч доставив на плац та передав правоохоронцям Ігор Дорофей. Тобто разом зробили корисну справу. Тепер цей автобус слугуватиме нашій поліції і наближатиме Перемогу», - додав народний депутат.


      

244Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: