Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 26 травня, 09:14
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2022/05/26/bilshe-600-bezrobitnih-pratsevlashtuvalisja-pislja-prohodzhennja-profesiinogo-navchannja.htm
новини, 26 травня, 09:14

Більше 600 безробітних працевлаштувалися після проходження професійного навчання


Чималобезробітних громадян, не знайшовши роботи за фахом, здобувають нову професію, яка потрібна на ринку праці, повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.


У цьому їм допомогти може служба зайнятості, яка на замовлення роботодавців організовує професійне навчанняза більш ніж 100 професіями та навчальними програмами залежно від потреби ринку праці у кваліфікованих працівниках.


З початку цього року за направленням обласної служби зайнятості професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації пройшли 805 безробітних. З них уже на сьогодні 610 –успішно працевлаштувалися за набутим фахом.


Навчання проводилося за такими професіями: тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, слюсаря з ремонту сільськогосподарської техніки, робітника з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, електрогазозварника, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсаря механоскладальних робіт, водія автотранспортних засобів, продавця продовольчих та непродовольчих товарів, касира торговельного залу, кухаря, офіціанта, швачки, кравця, слюсаря-ремонтника, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів  та ін.238Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: