Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 25 травня, 14:14
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2022/05/25/zdobuti-profesiju-elektrogazozvarnika-mozhna-za-pidtrimki-sluzhbi-zainjatosti.htm
новини, 25 травня, 14:14

Здобути професію електрогазозварника можна за підтримки служби зайнятості


Вихочете стати фахівцем, який здійснює зварювання різних виробів з металу, а ще бути затребуваним на ринку праці? Майстерності у цій справі набути допоможе державна служба зайнятості, яка організовує професійне навчання за професією «Електрогазозварник».


Розпочинаєтьсянавчання 30 травня 2022 року на базі Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, триватиме6 місяців.


Умови направлення на навчання:


·  повна або базова загальна середня освіта;

·  вік особи не менше 18 років;

·  медична довідка з допуском до професії.


Варто зауважити, що для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.


Якщо вас зацікавила інформація, деталідізнавайся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32-13-28 або зверніться до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування.


Довідково. Станом на 23травня підприємства Кіровоградщини потребують13 електрогазозварників.


322Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: