Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 6 грудня 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/12/06/pidpriemstvam-kirovogradschini-potribni-elektrogazozvarniki.htm
новини, 6 грудня 2021

Підприємствам Кіровоградщини потрібні електрогазозварники


За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині не вистачає електрогазозварників, повідомляє відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Станом на 06 грудня у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1710 вакантних посад. Наразі підприємства області потребують 60 спеціалістів за професіями:


•електрогазозварник – 58 вакансій;

•електрогазозварник-врізальник – 2 вакансії.


Роботодавці області готові платити електрогазозварникам від 6 500 до 15 477 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня, категорії працівника, стажу роботи тощо.


Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.250Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: