Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 22 жовтня, 16:52
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/10/22/bezrobitni-kirovogradschini-bezkoshtovno-mozhut-otrimati-profesiju-prodavtsja-prodovolchih-tovariv.htm
новини, 22 жовтня, 16:52

Безробітні Кіровоградщини безкоштовно можуть отримати професію продавця продовольчих товарів


У жовтні поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Херсонського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості безробітних громадян професії «Продавець продовольчих товарів». Навчання розпочинається 28 жовтня. Курс навчання триватиме 4,8 міс, повідомляє відділ організації профнавчання Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi.


У процесі навчання слухачі вивчатимуть організацію прийому та викладки товару, сучасні касові апарати й системи, правила розрахунків із покупцем, правила спілкування з різними типами покупців, органолептичні методи визначення якості продуктів, правила підготовки товарів до продажу, способи пакування.


Вірогідність працевлаштування за професією «Продавець продовольчих товарів» майже 100% за рахунок широкої сфери застосування. Потреба у фахівцях цієї професії постійно зростає, адже торгівля охоплює практично усі види діяльності людини. 


Умови направлення на навчання:


•повна/базова загальна середня  освіта;

•вік особи не менше 18 років;

•медична довідка;

•особова медична книжка.


Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.


Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.


Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou339Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: