Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 13 жовтня, 14:51
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/10/13/bezrobitni-kirovogradschini-mozhut-navchitis-odnii-z-naizatrebuvanishih-profesii-u-dnipri.htm
новини, 13 жовтня, 14:51

Безробітні Кіровоградщини можуть навчитись одній з найзатребуваніших професій у Дніпрі


Контролер-касир – це обличчя будь-якого закладу торгівлі, адже саме він першим зустрічає клієнтів. Цьому працівникові необхідно бути ввічливим та привітним. Крім того, професія передбачає високий рівень відповідальності, уважності та стресостійкості. Він повинен уміти працювати як самостійно, так і в команді, швидко навчатися, повідомляє відділ організації профнавчання Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi.


З метою підготовки виcoкoквaлiфiкoвaних працівників за цією професією з 20 жовтня поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити безробітних Кіровоградщини на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти. Курс навчання триватиме 4,5 міс.


Умови направлення на навчання:


•повна/базова загальна середня  освіта;

•вік особи не менше 18 років;

•медична довідка;

•особова медична книжка.


Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.


Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.


Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou. 476Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: