Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 20 вересня, 15:00
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/09/20/bezrobitnih-kirovogradschini-zaproshujut-proiti-navchannja-za-odnieju-z-osnovnih-budivelnih-profesii.htm
новини, 20 вересня, 15:00

Безробітних Кіровоградщини запрошують пройти навчання за однією з основних будівельних професій


Штукатур – одна з основних та завжди актуальних професій будівельної галузі. Саме штукатур надає будівлі привабливого вигляду, підвищує міцність споруди. Сьогодні штукатур працює з різними високотехнологічними сумішами. Виконує звичайну, кольорову, декоративну штукатурку, архітектурні елементи, реставраційні роботи, які надають старим будинкам оригінальності та виразності, повідомляє відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Якщо Ви хочете стати майстром будівельної галузі, у вересні поточного року Кіровоградський обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Одеського центру професійно-технічної освіти безробітних громадян професії штукатура. Розпочинається навчання 27 вересня, термін навчання – 4 міс. 


Умовами до направлення на навчання є:


·повна або базова загальна середня освіта;

·повноліття (не менше 18 років);

·медична довідка з допуском до професії.


Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.


Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.


Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou104Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: