Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 9 вересня 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/09/09/u-kropivnitskomu-obgovorjuvali-problemi-rozsliduvannja-neschasnih-vipadkiv-na-pidpriemstvi.htm
новини, 9 вересня 2021

У Кропивницькому обговорювали проблеми розслідування нещасних випадків на підприємстві


В умовах стрімкого розвитку технологій і виробництва питання охорони праці та промислової безпеки стають дедалі актуальнішими. Попри те, що на підприємствах проводять навчання та інструктажі, вживають заходи безпеки, нещасні випадки виробничого та невиробничого характеру виникають досить часто. Про це повідомляє Григор’єва Марина, відділ документів з економічних, технічних та природничих наук. 


Розслідуванням та аналізом подібних сумних подій займається служба охорони праці установи, в якій стався нещасний випадок. Обставини та причини інциденту її співробітники встановлюють за новим Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, прийнятим Кабміном 2019 року. 


Цю важливу тему обговорювали під час інформаційної платформи з питань праці  «Порядок розслідування нещасних випадків на виробництві», яка проходила у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук ОУНБ імені Дмитра Чижевського. 


На захід зібрались фахівці з охорони праці підприємств та установ міста. Необхідні консультації надали експерти Управління Держпраці у Кіровоградській області, зокрема завідувачка сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Альона Кочетова.  


Були розглянуті питання щодо правильного подання інформації про інцидент або гостре професійне захворювання; методики розслідування нещасних випадків, причиною яких може бути стан здоров’я працівника, та встановлення обставин і причин події; порядку створення комісії з розслідування пригоди; правил оформлення документів за новим зразком тощо. Фахівчиня відповіла на запитання присутніх та проаналізувала окремі ситуації.


Якщо вас цікавить тема розслідування нещасних випадків виробничого та невиробничого характеру, зустріч з фахівцями обласного управління Держпраці можна подивитись на бібліотечних сторінках у Facebook чи YouTube https://www.youtube.com/watch?v=nCRoH3OQb5A.


      

1113Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: