Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 12 серпня 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/08/12/u-kropivnitskomu-pokazhut-jak-zhili-chumaki.htm
новини, 12 серпня 2021

У Кропивницькому покажуть, як жили чумаки


12 серпня о 14.00 бібліотека імені Дмитра Чижевського запрошує на презентацію виставки старожитностей «Легенди чумацького шляху».


Експозиція є складовою частиною великого музично-історично-дослідницького проєкту «Чумацькі пісні», який реалізується за підтримки Українського культурного фонду. 


На виставці презентовані автентичні речі, які надав відомий збирач старожитностей Володимир Нагорний, музей музичної культури імені Кароля Шимановського та обласний краєзнавчий музей, а також інформація про дослідників Півдня України.


У відділі мистецтв книгозбірні на гостей чекають цікаві розповіді про представлені предмети побуду чумаків, про дослідження відомих істориків та етнографів ХІХ століття, відео та цікавинки про зйомки проєкту. 


Родзинкою стане виступ гурту «Дике поле» Олександра та Наталії Терещенків. Саме книга Олександра Терещенка «Чумацькі пісні передстепового Правобережжя» надихнула Олександра Полячка на створення проєкту «Чумацькі пісні». 


993Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: