Дата: 30 березня 2021
новини, 30 березня 2021

Кропивницькі гандболістки - серед призерів обласного чемпіонату

У Знам’янці завершився відкритий чемпіонат області з гандболу серед юнаків та дівчат, повідомляється на сайті Кропивницької міської ради.

Участь у змаганнях взяли команди з Кропивницького, Знам’янки, Благовіщенська та Петрового.  Перемогу серед дівчат здобула команда Знам’янки, друге місце посіли спортсменки Петрового, а третє -  в активі гандболісток Кропивницького.

Серед хлопців перше місце виборола команда Благовіщенська, друге і третє місце розділили між собою дві команди зі  Знам’янки.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами від обласного відділення НОК України.