Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 13 січня, 16:31
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/01/13/ponad-35-mln-grn-matime-oleksandrija-na-kapremont-novoprazkogo-shose.htm
новини, 13 січня, 16:31

Понад 35 млн грн матиме Олександрія на капремонт Новопразького шосе


Днями відбулось засідання обласної робочої групи з відбору і формування переліку заходів та об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області, фінансування яких буде здійснюватися коштом територіального дорожнього фонду обласного бюджету Кіровоградської області. Повідомляє “Голос Громади” посилаючись на повідомлення пресслужби міськради.


У переліку об’єктів будівництва розглядалось питання капітального ремонту Новопразького шосе на Олександрійщині протяжністю 3,550 кілометра.


Як повідомляє міський голова Олександрії, сума фінансування з територіального дорожнього фонду становить 35 625 600 гривень. Крім того, 10% буде співфінансуватися з бюджету міста й тим самим загальна сума ремонту становитиме 39 583 602 гривень.


124Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: