Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 13 січня, 16:23
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/01/13/bezrobitni-kirovogradschini-mozhut-bezkoshtovno-otrimati-bagatoprofilnu-agrarnu-profesiju.htm
новини, 13 січня, 16:23

Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно отримати багатопрофільну аграрну професію


Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – державний навчальний заклад із потужною сучасною матеріально-технічною базою, повідомляє відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості.


У січні поточного року на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості формується група з метою підготовки фахівців за професією «Робітник фермерського господарства». 


Професія робітника фермерського господарства є затребуваною та перспективною на ринку праці Кіровоградщини, адже передбачає підготовку кваліфікованих тваринників та доярів 4 розряду, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва категорії «А1», водіїв автотранспортних засобів категорії «С» та «В», слюсарів з ремонту с/г машин та устаткування 3 розряду.


Під час навчання слухачі матимуть змогу навчитись проводити підготовку обладнання та машини тваринницьких ферм, виконувати дезінфекцію, дезінсекцію, дератизацію, годівлю та напування тварин, опанувати операції з технічного обслуговування сільськогосподарської техніки, техобслуговування і ремонт посівної техніки та ін.


Навчання стартує 27 січня і триватиме 11,9 міс.


Умовами до направлення на навчання є:


•повна  загальна середня  освіта,

•вік особи не менше 18 років,

•медична довідка з допуском до професії.


Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.


Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.


Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou


125Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: