Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 19 листопада, 14:11
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/11/19/privatbank-zapustiv-bota-dlja-torgovtsiv-jaki-koristujutsja-pos-terminalami-banku.htm
новини, 19 листопада, 14:11

ПриватБанк запустив бота для торговців, які користуються POS-терміналами банку


ПриватБанк запустив нового бота в месенджері Telegram «POS-термінали ПриватБанку», за допомогою якого клієнти послуги еквайрингу зможуть отримати інформацію за операціями в POS-терміналі, перевірити будь-яку транзакцію і отримати її параметри. Новий канал комунікацій з торговцями є насамперед еко-ініціативою, що дозволить економити витрати паперу та зупинити знищення лісів.


Як повідомили в банку, також новий сервісний бот дає можливість торговцям отримати допомогу та консультації від банку, повідомити про поломку POS-терміналу і переглянути статус поданої заявки. Щоб підключити бота, потрібно в месенджері Telegram набрати в пошуковому рядку «POS-термінали ПриватБанку».


"Найближчим часом ми запускаємо програму навчання роздрібних торговців навичкам отримання інформації за допомогою телеграм-бота «POS-термінали ПриватБанку» - говорить керівник напрямку по роботі з торговельними підприємствами Євген Васильцов. - Ми сподіваємося, що співробітники ТСП також будуть ставати "цифровими" і сучасними і зможемо спільно зменшувати витрата термопаперу в POS- терміналах."


Для підтримки такої еко-ініціативи ПриватБанк разом з компанією VISA відкрив спеціальну сторінку на корпоративному сайті з лічильником збережених дерев. А найактивніші користувачі телеграмбота «POS-термінали ПриватБанку» отримують заохочувальні призи - екосумки.


У травні 2020 року ПриватБанк почав установку оновленого програмного забезпечення в POS-терміналах, яке дозволяє в разі згоди клієнта відмовитися від друку чека для власника картки. Таким чином, сьогодні друкованими чеками користуються тільки ті клієнти, які купують гарантійний товар - побутову техніку, електроніку, одяг, взуття і т.д.


Анжела Дзінзюра, спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку зазначила, на сьогодні до такої еко-ініціативи підключено вже 80% мережі еквайрингу ПриватБанку - а це понад 180 тис POS- терміналів. За підрахунками аналітиків банку, завдяки відмові від друку чеків за півроку клієнти банку зберегли вже близько 4 тис дерев.381Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: