Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 22 жовтня 2020
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/10/22/budivelnikiv-kropivnitskogo-zaklikajut-doluchitisja-do-vidnovlennja-zruinovanih-bureviem-budinkiv.htm
новини, 22 жовтня 2020

Будівельників Кропивницького закликають долучитися до відновлення зруйнованих буревієм будинків


Будівельники Кропивницького мобілізуються на допомогу постраждалим від буревію. Сьогодні, 21 жовтня, заступник  міського голови Олександр Мосін зустрівся із підприємцями будівельної галузі обласного центру і закликав їх активно включитися у роботи з ліквідації наслідків руйнівної сили стихії, у першу чергу – відновлення покриття дахів житлових будинків, повідомляється на сайті МРМК. 


В зоні надзвичайної ситуації за результатами обстеження взято на облік 18 постраждалих господарств, де проживають одинокі люди похилого віку, громадяни з інвалідністю, які не зможуть самостійно справитися з проблемою, навіть отримавши матеріальну підтримку. Міський голова Андрій Райкович доручив з особливою увагою поставитися до таких містян і надати їм необхідну допомогу не фінансами, а якісно виконаними ремонтними роботами. Три будівельних бригади вже працюють на об’єктах, тож в зоні уваги міської влади залишаються 14 помешкань. 


Саме на відновлення дахів у таких будинках акумулюються кошти, зібрані на рахунку благодійного фонду «СМАйЛ».


Олександр Мосін звернувся до фахівців галузі з розумінням поставитися до ситуації та включати до кошторисів виконання робіт лише найнеобхідніше.


- Коштами благодійного рахунку МБФ «СМАйЛ» ми профінансуємо відновлювальні роботи осель одиноких, малозабезпечених та соціально незахищених громадян. Прошу вас враховувати  на таких об’єктах лише витрати на заробітну плату, транспорт та будівельні матеріали, - відзначив заступник міського голови.


222Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: