Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 жовтня, 14:04
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/10/16/rjatuvalniki-navchajut-naselennja-tomu-jak-zapobigti-pozhezhi-ta-jak-dijati-u-razi-ii-viniknennja-foto-.htm
новини, 16 жовтня, 14:04

Рятувальники навчають населення тому, як запобігти пожежі та як діяти у разі її виникнення (ФОТО)


Співробітники Управління ДСНС України у Кіровоградській області постійно проводять профілактичну роботу щодо попередження загибелі та травмування людей під час виникнення надзвичайних подій, у тому числі і пожеж. Одним зі способів запобігання пожежам у житловому секторі є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області.


Так, 16 жовтня працівники 34-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Смоліне, Маловисківського та Онуфріївського районних підрозділів У ДСНС в області провели профілактичне відпрацювання житлового сектору селищ міського типу Смоліне та Онуфріївка, а також міста Мала Виска. Метою заходу було попередити виникнення пожеж, а тим більше загибель людей, внаслідок порушення правил користування приладами обігріву та недотримання елементарних правил безпечної життєдіяльності. Рятувальники акцентували увагу громадян на тому, що слід вчасно проводити перевірку пічного опалення, електрообігрівачів, утримувати в справному стані газове обладнання та електромережу, не палити у ліжку та бути обережними у поводженні з вогнем у побуті. Крім того, фахівці Служби порятунку нагадали, що, виходячи з будинку, слід вимикати побутову техніку, не залишати увімкненими навіть ті прилади, які перебувають в режимі очікування.


Рятувальники закликали у разі пожежі негайно телефонувати за номером "101" та роздали листівки з правилами безпеки.


                      232Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: