Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 жовтня, 14:14
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/10/16/bezrobitni-svitlovodschini-proishli-kursi-za-naiaktualnishim-osinnim-fahom-foto-.htm
новини, 16 жовтня, 14:14

Безробітні Світловодщини пройшли курси за найактуальнішим «осіннім» фахом (ФОТО)


У зв’язку з використанням сучасної опалювальної техніки, з кожним роком праця оператора котельні стає усе складнішою, тож потребує від представників цієї професії постійного удосконалення і поглиблення знань з експлуатації котельних установок та іншого обладнання котелень.


Отримавши замовлення від роботодавців, фахівцями Світловодської міськрайонної філії обласного центру зайнятості була розпочата кропітка робота у напрямку підготовки для підприємств-замовників необхідних працівників: організовані курси цільового призначення за навчальною програмою «Забезпечення вимог безпеки праці при обслуговуванні котельних агрегатів і установок, що працюють на різних паливах».


Курси проводилися Одеським центром професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Унаслідок карантинних обмежень, цьогоріч, підвищення кваліфікації безробітних за вказаними напрямками здійснювалося з використанням дистанційних технологій навчання. 


Як зазначила Людмила Федорова, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Світловодської міськрайонної філії обласного центру зайнятості, дистанційне навчання відбулось на високому рівні: слухачі були одностайними у думці, що online-курси – зручний спосіб підвищити рівень професійної кваліфікації, відновити знань з теплотехніки й електротехніки, роботи контрольно-вимірювальних приладів котельних установок тощо. особливо в умовах карантину.


Завдяки своїй наполегливості та бажанню мати роботу, безробітні підтвердили власні знання, отримали дозволи на виконання робіт і невдовзі будуть працевлаштовані. 


За вікном – золота осінь… Сподіваємось, що котельні працюватимуть безперебійно і всі мешканці нашого міста та району радітимуть теплу у своїх домівках.


247Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: