Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 25 вересня, 11:23
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/09/25/u-petrovomu-bezrobitni-ovolodivali-sekretami-uspishnoi-spivbesidi-z-robotodavtsem.htm
новини, 25 вересня, 11:23

У Петровому безробітні оволодівали секретами успішної співбесіди з роботодавцем


Як підготуватися до співбесіди? Як зарекомендувати себе так, аби роботодавець зрозумів, що саме ви той кандидат, який необхідний його підприємству? На ці та інші питання безробітні шукали відповіді під час тренінгу, що відбувся у Петрівській районній філії обласного центру зайнятості.


Основні правила підготовки до співбесіди та ділового спілкування, прийоми самопрезентації, а також секрети вдалого проходження співбесіди з роботодавцем, розкрила безробітним під час тренінгу провідний фахівець з питань зайнятості Петрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Марина Гавеля.


Учасники тренінгу вчилися, як потрібно готуватися до проходження співбесіди, обговорили значення «іміджу» у ході розмови з роботодавцем і наскільки важливо чітко формулювати власні позиції та інтереси. Безробітні дізналися, що потрібно напрацювати особистий арсенал засобів мовлення (інтонації та змісту), а також важливо чітко викладати свої думки та аргументувати власну точку зору.


Друга частина тренінгу була присвячена практичному відпрацюванню отриманих під час тренінгу знань та навичок. За допомогою вправи «Побачити себе очима інших людей» безробітні мали змогу проаналізувати і попрацювати над своїми помилками піл час співбесіді.


«Ще одним важливим етапом у підготовці до співбесіди є підготовка відповідей. Оскільки більшість роботодавців ставлять майже однакові запитання, ми маємо можливість до них підготуватися», – повідомила фахівчиня районної філії.


Безробітні розглянули орієнтований перелік запитань, які ставлять на співбесіді роботодавці та спробували дати на них відповіді. «Роботодавець досить часто цікавиться, чи є у вас питання щодо вашої майбутньої роботи. Не відповідайте негативно – це зашкодить вашому іміджу. Завчасно підготуйте декілька питань до роботодавця», – наголосила наостанок М. Гавеля та надала приклади цих запитань.


Марина Гавеля, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Петрівської районної філії обласного центру зайнятості


282Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: