Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 21 вересня, 12:52
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/09/21/politseiski-ta-predstavniki-sotssluzhb-proveli-navchalnii-seminar-iz-pitan-protidii-domashnomu-nasilstvu-foto-.htm
новини, 21 вересня, 12:52

Поліцейські та представники соцслужб провели навчальний семінар із питань протидії домашньому насильству (ФОТО)


Працівники мобільної групи реагування на факти вчинення домашнього насильства м. Кропивницький спільно з спеціалістами Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді провели навчальний семінар для прийомних батьків та батьків-вихователів із різних районів області.


Присутні отримали інформацію про спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству, визначені законодавством, зокрема про терміновий заборонний припис, обмежувальний припис, взяття на профілактичний облік та проведення з кривдниками профілактичної роботи, їх направлення на проходження програми для кривдників.


Поліцейський патрульної поліції Сергій Могила разом із спеціалістом центру Анною Совенко ознайомив батьків із функціями та повноваженнями суб’єктів взаємодії, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.


Дільничний офіцер поліції Владислав Аксьонов розповів про дії мобільної групи при надходженні сигналу про вчинення домашнього насильства.


Також інспектор ювенальної превенції Дар’я Гнєзділова акцентувала увагу на тому, що Міністерством внутрішніх справ було створено у месенджері Telegram комп’ютерну програму чат-бот @police_helpbot, який допомагає запобігати домашньому насильству. Нині він доступний і в месенджері Viber.


Наприкінці семінару присутнім було надано тематичні буклети: «Протидія домашньому насильству».


Буклети містять алгоритм дій у разі випадків домашнього насильства та телефони Національної «гарячої лінії», а також інформацію, куди звертатись та як діяти у ситуації домашнього насильства чи його загрози.


За матеріалами мобільної групи реагування на факти вчинення домашнього насильства Кропивницького відділу поліції


    


156Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: