Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 вересня, 14:39
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/09/16/na-kirovogradschini-zrosla-kilkist-hvorih-na-pnevmoniju.htm
новини, 16 вересня, 14:39

На Кіровоградщині зросла кількість хворих на пневмонію


На Кіровоградщині значно зросла кількість людей, хворих на пневмонію. За шість місяців в області зареєстровано 4 492 пацієнта з запаленням легень. Якщо порівнювати ці дані з першим півріччям 2019 року, показник підвищився на 60%.


Про це повідомив керівник департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко.


«Збільшення кількості хворих пов'язане з природним епідемічним процесом. Пневмонії є різних видів. Вони можуть бути викликані різними збудниками. Цього року додалась коронавірусна інфекція, яка призводить до запалення легень. Усі пацієнти з ускладненнями перебувають на госпіталізації. Кожен із них в обов’язковому порядку проходить ПЛР-тестування.


Наприклад, станом на 15 вересня в стаціонарі №1 Центральної міської лікарні в Кропивницькому перебуває 103 хворих на пневмонію. Із них – 37 мають підтверджений діагноз COVID-19.


Основне завдання лікарів залишається в тому, щоб вилікувати людину, незважаючи на першочерговий збудник», - зазначив Олег Рибальченко.


При цьому, зауважує очільник департаменту охорони здоров'я ОДА, смертність від запалення легень, навпаки, зменшилася.


У першому півріччі 2019 року на пневмонію в області хворіли 2 716 людей. Із них від важких форм захворювання померли 79.


У першому півріччі 2020 року захворіли 4 492 мешканців області. 94 пацієнта померли, причому в 31 людини був підверджений COVID-19.


171Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: