Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 вересня, 10:12
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/09/16/minuloi-dobi-rjatuvalniki-likvidovuvali-zaimannja-suhoi-roslinnosti-vrjatuvali-vid-vognju-kilka-budivel.htm
новини, 16 вересня, 10:12

Минулої доби рятувальники ліквідовували займання сухої рослинності, врятували від вогню кілька будівель


Протягом доби, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області ліквідували 11 пожеж сухої рослинності та сміття в житловому секторі і за його межами. Три з цих пожеж допомагали гасити місцеві пожежні команди с. Протопопівка, смт Нова Прага та с. Мошорине, повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області.


Зокрема такі випадки стались біля с. Федорівка Петрівського району (1,5 га сухої трави), с. Свірневе Голованівського району (50 м2 трави), с. Могильне Гайворонського району (300 м2 рослинності), біля с. Березівка та смт Нова Прага Олександрійського району (500 м2 трави), біля с. Чарівне Бобринецького району (1 га рослинності), м. Кропивницький (пров. Ананьївський та вул. Васнецова – 84 м2 сміття), біля с. Бережинка Кропивницького району (500 м2 трави), с. Васине Знам’янського району (10 м2 сміття) та у м. Знам’янка по вул. Ярослава Мудрого, де на приватному обійсті виникла пожежа 30 м2  сміття і була загроза поширення вогню на 2 житлові будинки та 2 господарчі будівлі, які вдалось врятувати завдяки зусиллям рятувальників 18-ї ДПРЧ м. Знам’янка.


В усіх випадках травмованих чи загиблих немає. Причини пожеж встановлюють фахівці.


         143Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: