Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 вересня, 09:06
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/09/16/kirovogradska-oblderzhadministratsija-podovzhit-zbir-propozitsii-do-antikrizovogo-planu.htm
новини, 16 вересня, 09:06

Кіровоградська облдержадміністрація подовжить збір пропозицій до антикризового плану


Облдержадміністрація подовжить збір пропозицій, які мають актуалізувати антикризовий план. Рекомендації можна буде подати до 30 вересня.


Подовжити роботу доручив голова Андрій Назаренко під час апаратної наради сьогодні, 15 вересня.


«Минулого тижня анонсував актуалізацію антикризового плану. Свої пропозиції вже готують підприємці, громадські організації. У середу зустрічався з аграріями, вони також заявили про готовність долучитися до процесу. Дедлайн був до 18 вересня. Пропоную подовжити збір пропозицій до кінця цього місяця. Робота серйозна і потребує більше часу. Пакет антикризових рішень повинен бути реальний, а не віртуальний. Нагадую, це наш план на сто днів», – заявив очільник Кіровоградщини.


Як уже повідомлялось, до розробки антикризового плану долучаться представники великого та малого бізнесу, громадських організацій, банків і навчальних закладів Кіровоградщини. Це буде пакет заходів щодо вирішення проблемних ситуацій в області на перші сто днів роботи.


139Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: