Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 15 вересня, 16:50
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/09/15/svitlovodski-rjatuvalniki-nadajut-dopomogu-po-zdiisnennju-dezinfektsiinih-zahodiv-foto-.htm
новини, 15 вересня, 16:50

Світловодські рятувальники надають допомогу по здійсненню дезінфекційних заходів (ФОТО)


У рамках комплексної роботи, направленої на протидію поширенню коронавірусної інфекції, пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС України у Кіровоградській області від самого початку запровадження карантину продовжують долучатись до проведення  протиепідемічних заходів на території області, повідомляє прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області.


Зокрема, одним зі способів запобігання поширенню COVID-19 є проведення дезінфекції. Так за зверненнями, що надходять від місцевих органів влади, спеціальним дезінфікуючим розчином, що є безпечним для здоров’я людей і тварин, із ранцевих пульверизаторів, рятувальники у захисних костюмах обробляють місця найбільшого скупчення людей. 


Сьогодні, 15 вересня, відповідно до листа міської ради м. Світловодська рятувальники продезінфікували поверхні та території під’їздів 5-поверхових житлових будинків по вул. Марка Жмайла, Героїв України та приватного обійстя по вул. Гетьманська.


               


183Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: