Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 7 вересня 2020
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/09/07/na-berezi-kremenchutskogo-vodoshovischa-provedena-roz-jasnjuvalna-robota-sered-ribalok-foto-.htm
новини, 7 вересня 2020

На березі Кременчуцького водосховища проведена роз’яснювальна робота серед рибалок (ФОТО)


Рятувальники активно проводять роз’яснювальну роботу серед відпочивальників біля водойм, з тим, щоб переконати кожного, що немає нічого важливішого, ніж життя і здоров’я, тому не варто легковажно ставитись до власної безпеки, повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області.


7 вересня під час проведення роз’яснювальної роботи серед рибалок на Кременчуцькому водосховищі працівниці Служби «101» та місцевого підрозділу ГУ Нацполіції Світловодського району підходили до громадян та запитували, чи пам’ятають вони правила, чи дотримуються їх, чи вчать своїх дітей безпечній поведінці під час відпочинку, чи знають про трагічні випадки, які бувають в результаті легковажного ставлення до власної безпеки та порушень правил відпочинку на воді. Також працівниця пожежно-рятувальної служби роздала листівки й пам’ятки застерігаючого змісту, де прописані основні правила поведінки на водоймах та прийоми надання першої долікарської допомоги.


Такі заходи проводяться упродовж року в усіх районах області у місцях відпочинку біля водойм, тому що навіть одне збережене людське життя варте будь-яких зусиль. 



881Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: