Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 серпня, 15:26
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/08/04/suspilne-ogoloshue-natsvidbir-na-ditjache-evrobachennja-za-novimi-pravilami.htm
новини, 4 серпня, 15:26

Суспільне оголошує нацвідбір на Дитяче Євробачення за новими правилами


У середу, 5 серпня, Суспільний мовник розпочне прийом заявок на участь у національному відборі на Дитяче Євробачення-2020. Цьогоріч діти можуть узяти участь як із власною піснею, так із кавером пісні. Прийом заявок триватиме до 25 серпня.


Уперше Суспільне розширює можливості й змінює умови відбору, аби талановиті діти потрапили на міжнародний конкурс, навіть якщо не мають своєї пісні. Відбір представника України на Дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2020» відбуватиметься онлайн, і всі охочі зможуть проголосувати за свого фаворита.


На першому етапі учасники мають заповнити й подати заявку на сайті нацвідбору junior.eurovision.ua. Протягом доби відео учасника опублікують на сайті з хештегом #uajesc2020, якщо заявка відповідатиме вимогам Положення.


До 25 серпня учасники відбору зможуть збирати лайки під своїми відео з піснями.


Далі відбір відбуватиметься так:


ІІ етап — 26–27 серпня — визначать шортлист, до якого потраплять одинадцять найкращих учасників: вісім з авторською піснею, двоє — із каверами, а також учасник, відео якого набере найбільшу кількість лайків.


ІІІ етап — із 28 серпня по 4 вересня будуть оголошені імена одинадцяти учасників, підписані договори. Також буде записана пісня, яку надасть Суспільне для виконавців каверів, і за бажанням її зможуть записати виконавці власних пісень.


IV етап — із 5 по 7 вересня відбуватиметься голосування, під час якого журі й користувачі соцмереж визначатимуть переможця серед одинадцятьох учасників.


V етап — до 12 вересня буде оголошено ім’я переможця національного відбору на Дитяче Євробачення-2020.


Зазначимо, цьогоріч Суспільний мовник долучиться до Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення-2020», що відбудеться 29 листопада у Варшаві (Польща).


187Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: