Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 серпня, 14:51
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/08/04/kropivnitski-pershoklasniki-iz-bagatoditnih-rodin-bezkoshtovno-otrimajut-shkilni-portfeli.htm
новини, 4 серпня, 14:51

Кропивницькі першокласники із багатодітних родин безкоштовно отримають шкільні портфелі


У Кропивницькому першокласники з багатодітних сімей, у яких виховується четверо і більше дітей, отримають від міської влади свої перші у житті портфелі з необхідним набором шкільних аксесуарів. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради Кропивницького - повідомляється на сайті МрмК.


- Відповідно до реалізації заходів Міської програми підтримки сімей на 2018 – 2020 роки, ми запланували вручення шкільних ранців з усіма необхідними канцелярським приладдям, - відзначила заступник начальника управління Катерина Черкасська. -


Наразі у Кропивницькому мешкають 1028 багатодітних сімей, в яких виховується 3394 дитини. До складу багатодітної родини включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах до їх закінчення, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.


З питань отримання портфелів просимо звертатися до управління молоді та спорту міської ради Кропивницького за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, кімната 313. Довідки можна отримати за телефоном: (0522) 35 83 11, 35 83 12 або за електронною адресою: [email protected].


200Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: