Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 серпня, 14:37
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/08/04/bezrobitni-dolinschini-doslidzhuvali-sekreti-uspishnogo-rezjume.htm
новини, 4 серпня, 14:37

Безробітні Долинщини досліджували секрети успішного резюме


«Як скласти резюме та ефективно його використовувати при пошуку роботи?», – про це сьогодні говорили під час вебінару, що був проведений фахівцями Долинської районної філії обласного центру зайнятості.


Під час онлайн зустрічі, шукачі роботи ознайомились з реаліями та тенденціями місцевого ринку праці, існуючими перспективами працевлаштування, джерелами пошуку роботи, а також оцінили переваги легальної зайнятості.


Учасники вебінару ознайомитись із видами резюме, його структурою, відпрацювали техніку заповнення основних блоків резюме під конкретну вакансію, зокрема блоків «компетенції», «кар’єра», «навички та вміння». Ознайомились із структурою мотиваційного (супровідного) листа, який в разі потреби, може бути додано до резюме.


Також під час вебінару незайняті громадяни обговорювали й типові помилки при підготовці резюме та здійснювали аналіз наданих прикладів резюме, спробували на практиці відпрацювати складання ефективних аргументів, які зроблять резюме ефективним засобом реклами на ринку праці.


«Пам’ятайте! У Вас є тільки один шанс привернути увагу до себе за допомогою резюме в той момент, коли його читають вперше. Як правило, на перегляд резюме витрачається не більш 1-2 хвилин. Якщо увагу привернути не вдалося – виходить, резюме не спрацювало», – наголосила фахівчиня. 


Як повідомила С. Щербіна, провідний фахівець з питань зайнятості Долинської районної філії обласного  центру зайнятості, по завершенню вебінару безробітні зійшлися на думці, що процес написання резюме досить тривалий, адже потрібно продумати чимало моментів.


Сподіваємося, завдяки участі у вебінарі безробітні напишуть ефективне резюме, яке збільшить їхні шанси на працевлаштування.188Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: