Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 31 липня, 09:31
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/07/31/u-kropivnitskomu-vidbuvsja-vebinar-z-nagodi-vsesvitnogo-dnja-borotbi-z-torgivleju-ljudmi.htm
новини, 31 липня, 09:31

У Кропивницькому відбувся вебінар з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми


30 липня 2020 – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році. Торгівля людьми є однією із актуальних проблем сучасного світу і може статись з кожним незалежно від статі, віку, освіти чи соціального статусу людини.


З нагоди відзначення цього дня та з метою підвищення рівня поінформованості громадськості про цю глобальну проблему, привернення уваги до тяжкого становища осіб, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості для безробітних був проведений вебінар - повідомляє О. Чумаченко, начальник відділу активної підтримки безробітних Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.


До його проведення долучилися представники департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та Кропивницького обласного центру соціально-психологічної допомоги.


Під час вебінару учасники:

·  визначили основні характеристики торгівлі людьми;

·  зрозуміли, як уникнути ситуації експлуатації в майбутньому;

·  дізналися про нові тенденції працевлаштування за кордоном;

·  дізналися, як власноруч перевірити ліцензію фірми-посередника;

·  дізнались про допомогу постраждалим від торгівлі людьми: правову, соціальну, матеріальну, психологічну.


Обговорення було жвавим, учасники поставили велику кількість запитань відносно легального працевлаштування за кордоном. З учасниками вебінару на заході з’ясовано і досягнуто спільної думки, що з огляду на зростаючі ризики торгівлі людьми в межах та за рамками кордонів України не потрібно забувати про власну безпеку при працевлаштуванні, необхідно перевіряти законність діяльності посередників та роботодавця, уважно читати трудову угоду та обов’язково залишати детальну інформацію родичам та знайомим.
Слід наголосити, що державна служба зайнятості не стоїть осторонь питань протидії торгівлі людьми, саме тому у переліку інформаційних заходів, які систематично проводяться центром зайнятості, у т.ч. й в онлайн режимі,  є просвітницькі заходи, які розкривають дану проблему та сприяють правовій обізнаності громадян у питаннях працевлаштування, зокрема, за кордоном.94Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: