Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 31 липня, 14:38
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/07/31/rjatuvalniki-kirovogradschini-znischili-24-boepripasi-chasiv-drugoi-svitovoi-viini-foto-.htm
новини, 31 липня, 14:38

Рятувальники Кіровоградщини знищили 24 боєприпаси часів Другої світової війни (ФОТО)


30 липня фахівцями групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Кіровоградській області було проведено знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулої війни, що були виявлені громадянами під час земляних робіт у Петрівському районі поблизу с. Іскрівка та Червонокостянтинівка. Всього було знешкоджено 24 одиниці мінометних мін калібру 82 мм. Дані вибухонебезпечні предмети знешкоджені шляхом підриву у спеціально визначеному кар’єрі, повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області.


Шановні громадяни! Якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтеся його! Будьте відповідальні – не залишайте міце знахідки до прибуття фахівців, адже така необачність може закінчитися трагедією для інших людей.


                     


374Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: