Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 31 липня, 10:17
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/07/31/edinii-derzhavnii-reestr-ne-pratsjuvatime-v-ukraini-vid-07-po-16-serpnja-onovlenii-edr-matime-nizku-perevag.htm
новини, 31 липня, 10:17

Єдиний державний реєстр не працюватиме в Україні від 07 по 16 серпня: оновлений ЄДР матиме низку переваг


Єдиний державний реєстр в Україні  тимчасово не працюватиме у період із 07 по 16 серпня. Про це повідомляє Міністерство юстиції України.  Спеціалісти використають  цей час для  впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.


Вже 7 серпня, від 18.00, функціонування діючого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру буде припинено. У період впровадження оновленого ЄДР прийом документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, не здійснюватиметься. До 16 серпня реєстратори не матимуть доступу до ЄДР - повідомляється на сайті МрмК.


Як повідомив директор департаменту надання адміністративних послуг міської ради Кропивницького Сергій Коваленко, з 00 годин 05 серпня реєстратори Центру надання адміністративних послуг, а за цей напрямок діяльності відповідає відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, документи на реєстрацію не прийматимуть, а документи, подані до цього часу, повинні бути опрацьовані до 15:30 год. 07 серпня.


- Це тимчасові незручності, - наголосив Сергій Коваленко. -  Разом з тим, оновлений ЄДР матиме низку переваг.


Доводимо до відома юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців наступну інформацію: від 18:00  07 серпня до 16 серпня 2020 року не будуть працювати:


  • Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (повне відключення);
  • портал usr.minjust.gov.ua (повне відключення);
  • обмін даними між ЄДР та органами державної влади (повне відключення);
  • сервісна послуга у формі прикладного програмного інтерфейсу ЄДР (API) (повне відключення);
  • сервісна послуга з обробки статистичних та/або аналітичних даних (повне відключення);
  • «Он-лайн будинок юстиції» (у частині взаємодії з ЄДР);
  • публікація відкритих даних з ЄДР. Після впровадження оновленого ЄДР у промислову експлуатацію декілька днів може не відбуватись вивантаження відомостей у формі відкритих даних.


Також, у зазначені дні робота інших реєстрів може бути нестабільною у зв’язку з великим навантаженням на IT-інфраструктуру ДП «НАІС».


Під час оновлення програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для користувачів будуть доступні сервісна послуга у формі прикладного програмного інтерфейсу ЄДР (API ЄДР) та послуга безоплатного доступу до відомостей ЄДР.


Тобто, в період оновлення і надалі можна буде отримувати відомості з ЄДР про юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та документи за результатом проведення реєстраційної дії.127Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: