Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 30 липня, 14:53
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/07/30/na-kirovogradschini-potribni-dev-jat-likariv-veterinarnoi-meditsini.htm
новини, 30 липня, 14:53

На Кіровоградщині потрібні дев'ять лікарів ветеринарної медицини


Роботодавці області потребують 10 фахівців ветеринарної медицини за посадами начальника (директора, завідувача та ін.) лікарні (клініки) ветеринарної медицини (1 вакансія), лікаря ветеринарної медицини (6 вакансій) та фельдшера ветеринарної медицини (2 вакансії), повідомляє відділ інформаційної роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Своїм працівникам заклади ветеринарної медицини готові платити від 4723 до 12 000 гривень. Серед вимог: відповідна (ветеринарна) освіта. Практично усі вакансії призначені для працевлаштування фахівців ветеринарної медицини без досвіду роботи. 


Серед районів, у яких потрібні ветеринари – Кропивницький (4 вакансії), (3 вакансії), Знам’янському (2 вакансії) та по 1 вакансії у Петрівському, Світловодському та Компаніїському районах Кіровоградської області.


Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості та Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.323Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: