Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 15 липня, 10:41
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/07/15/u-moz-nazvali-golovni-pravila-dlja-navchannja-v-shkolah-iz-1-veresnja.htm
новини, 15 липня, 10:41

У МОЗ назвали головні правила для навчання в школах із 1 вересня


Міністерство охорони здоров'я розробляє правила, за якими діти з 1 вересня підуть навчатись у школи. Про це повідомив на брифінгу міністр охорони здоров'я Максим Степанов, повідомляє lb.ua.


Зокрема, обов'язковим буде вимірювання температури для всіх працівників освітнього закладу та дітей. Із температурою 37,2 і вище не будуть допускати до роботи або навчання.


"Також коли батьки приводять дітей у школу, вони повинні користуватися масками, заходячи в школу. Також буде обов’язковою наявність антисептиків у школі, і під наглядом учителів діти повинні ними користуватися. Це загальні речі, які обов’язково увійдуть до правил", - зазначив Степанов.


Міністр очікує, що наступного тижня повний список правил для роботи шкіл буде остаточно розроблено і подано на затвердження.


Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я готує проєкт постанови, яким карантин буде продовжено ще мінімум на місяць. Крім того, у відомстві пропонують внести корективи в правила адаптивного карантину.


170Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: