Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 7 липня, 16:04
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/07/07/zavershuetsja-osnovna-sesija-zno-dodatkova-lishe-dlja-tih-hto-mae-povazhni-prichini.htm
новини, 7 липня, 16:04

Завершується основна сесія ЗНО, додаткова – лише для тих, хто має поважні причини


На Кіровоградщині триває основна сесія ЗНО. Залишилось ще чотири предмети, із яких випускники складатимуть тестування, – історія України, біологія, географія та хімія. Їм передували математика, українська мова і література, фізика, а також іспанська, німецька, французька та англійська мови, повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА. 


Про це повідомив начальник управління освіти й науки ОДА Володимир Таборанський сьогодні, 7 липня.


За його словами, цьогоріч на основну сесію ЗНО зареєструвалось 8 512 учасників, 99% із яких – випускники шкіл (4757). Невелику частину складають студенти закладів вищої освіти (1495), студенти закладів професійно-технічної освіти (1597), а також випускники минулих років (661).


9 липня випускники будуть проходити тестування з історії України, 13 липня – із біології, 15 липня – із географії, а 17 липня – із хімії. Інформацію про результати ЗНО буде розміщено на сторінках учасників до 29 липня.


Ті, хто з об’єктивних причин не зміг взяти участь у основній сесії, зможе зробити це на додатковій. Наприклад, йдеться про хвороби чи виявлення високої температури під час скринінгу на пункті тестування. У таких випадках до Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти через електронний кабінет слід подати відповідну заяву та документи, які підтверджують неможливість складання іспитів на основній сесії.


Також уже відомо, що у додатковій сесії візьмуть участь три студенти Компаніївського коледжу ветеринарної медицини, які через несправність орендованого автобусу не змогли дістатись до пункту тестування.


Зазначимо: додаткова сесія ЗНО відбудеться з 24 липня по 10 серпня. Буде задіяний 1 пункт тестування у Кропивницькому. Результати учасники дізнаються до 14 серпня.


129Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: