Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 7 липня, 16:52
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/07/07/ministerstvo-osviti-initsijue-vidterminuvannja-prizovu-v-armiju-dlja-vstupnikiv.htm
новини, 7 липня, 16:52

Міністерство освіти ініціює відтермінування призову в армію для вступників


Міністерство освіти та науки України (МОН) звернулось до Міноборони з листом, в якому просить відтермінувати призов в армію для вступників.


Про це йдеться в пресрелізі міністерства, пише "Українська правда. Життя". 


"До МОН надходять численні звернення вступників до закладів вищої освіти (як на ступінь бакалавра, так і магістра) та їхніх батьків щодо отримання повісток від військкоматів.


Дійсно, цього року початок вступної кампанії перенесено на серпень, а весняний призов продовжено до кінця липня.


Для того, щоб забезпечити можливість для осіб призовного віку стати студентами вишів, МОН звернулось із листом до Міноборони з проханням врегулювати питання надання випускникам відстрочки від весняного призову", – пише МОН. 

 

Міністерство освіти та науки України (МОН) звернулись до Міноборони з листом, в якому просить відтермінувати призов в армію для вступників.


Нагадаємо, що у зв'язку з карантином, який було введено в Україні через поширення пандемії COVID-19, весняний призов до армії перенесено на травень-липень 2020 р. 


Відповідне розпорядження Уряд прийняв ще 26 лютого 2020 року.


Важливо, що пунктом 5 цього документа передбачено, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою.


133Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: