Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 30 червня, 14:07
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/06/30/na-kirovogradschini-vidbulas-robocha-zustrich-schodo-realizatsii-proektu-prezidenta-ukraini-velike-budivnitstvo-.htm
новини, 30 червня, 14:07

На Кіровоградщині відбулась робоча зустріч щодо реалізації проєкту Президента України «Велике будівництво»


Про реалізацію в Кіровоградській області та Новгородківському районі зокрема проєкту Президента України «Велике будівництво» та об'єкти району, які включені до нього, йшла мова, сьогодні, 30 червня, під час робочої зустрічі заступника голови Новгородківської райдержадміністрації Тетяни Акусок та директора районної філії обласного центру зайнятості Володимира Ніколаєнка - повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.


«До переліку об`єктів по Кіровоградській області, що включені до проєкту Президента України «Велике будівництво», входить ремонт автомобільного шляху національного значення H-23 «Кропивницький–Запоріжжя» на відрізку Кропивницький – Кривий Ріг. Цей відрізок автомобільного шляху проходить територією трьох районів Кiровоградщини: Кропивницького, Долинського та Новгородківського», – повідомила Т. Акусок.


Програмою Президента України «Велике будівництво», зокрема по території Новгородківського району, передбачено капітальний ремонт мосту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Новгородка – Iнгуло-Кам’янка та поточний ремонт самої автомобільної дороги.


В. Ніколаєнко повідомив про можливості служби зайнятості у напрямку ефективного та оперативного задоволення кадрових потреб роботодавців, у т.ч. для проведення дорожніх робіт, передбачених проектом, а також сприяння зайнятості безробітних громадян з числа місцевих мешканців.


«У березні цього року до районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості звернулися представники ТОВ «СП «АВТОСТРАДА» щодо перспективної співпраці у напрямку добору необхідних працівників. Підприємство планує забезпечити робочими місцями близько 40 осіб. Для цього районною філією було проведено зустріч представників роботодавця та шукачів роботи», – повідомив В. Ніколаєнко.


Для виконання робіт, спрямованих на будівництво автодоріг, підприємству необхідні працівники різних спеціальностей: технік-лаборант, машиніст змішувача асфальтобетону стаціонарного, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, обліковець, диспетчер, підсобний робітник (кухар), варник бітуму, електрогазозварник, слюсар-ремонтник, оператор пульта керування,  дорожній робітник, машиніст укладача асфальтобетону, машиніст автогрейдера, машиніст фрезерно-зачисної машини, машиніст котка самохідного з рівними вальцями, машиніст автогудронатора, машиніст екскаватора, машиніст машини для влаштування укріплювальних смуг, машиніст підіймально-транспортних машин, машиніст крана автомобільного, машиніст навантажувальної машини та машиніст бульдозера.


Серед вимог ТОВ «СП «АВТОСТРАДА» до кандидатів: досвід роботи на відповідній посаді, а також досвід роботи у дорожньому будівництві від 1 року. У свою чергу роботодавець пропонує своїм працівникам заробітну плату від 15 000 грн + премії. Також дорожні робітники будуть забезпечуватися харчуванням та матимуть соціальний пакет. В. Ніколаєнко зауважив, що районна філія готова до співпраці та, тим самим, внесе свій вклад до реалізації ініціатив Уряду України та покращенню автомобільного сполучення між містами нашої держави.


Зі слів заступника голови Новгородківської РДА, якісні дороги – це запорука економічного розвитку будь-якого регіону. Реалізація зазначеного проекту сприятиме економічному зростанню та інвестиційній привабливості території, покращенню надання соціальних послуг та внутрішньої інфраструктури тощо.136Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: