Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 червня, 09:05
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/06/04/na-kirovogradschini-rjatuvalniki-perevirjajut-stan-pozhezhnoi-bezpeki-mists-provedennja-zno-foto-.htm
новини, 4 червня, 09:05

На Кіровоградщині рятувальники перевіряють стан пожежної безпеки місць проведення ЗНО (ФОТО)


До початку сесії пробного зовнішнього незалежного оцінювання, яке відбудеться  15 і 17 червня, інспектори Управління ДСНС у Кіровоградській області перевіряють стан пожежної безпеки місць проведення ЗНО, повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області.


По Кіровоградській області мережа пунктів проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році включає 20 об’єктів. Це загальноосвітні, середні професійні та вищі навчальні заклади.


У Світловодську іспит проводитиметься на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 3. 2 червня інспектор Світловодського міськрайонного відділу У ДСНС в області здійснив перевірку стану пожежної та техногенної безпеки закладу. Під час обстеження було перевірено такі ключові моменти: стан утримання евакуаційних виходів та шляхів евакуації, стан пожежних гідрантів та пожежних водоймищ, наявність первинних засобів пожежогасіння, укомплектованість пожежних щитів та пожежних кранів, наявність планів (схем) евакуації людей на випадок пожежі, наявність інструкцій про заходи пожежної безпеки та інше.


Із відповідальними за пожежну безпеку особами було проведено інструктажі щодо запобігання пожежам під час ЗНО та порядку дій на випадок виникнення надзвичайної події.


                    115Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: