Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 22 травня, 13:35
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/05/22/derzhgeokadastr-pidpisav-memorandum-pro-spivrobitnitstvo-z-asotsiatsieju-mist-ukraini-.htm
новини, 22 травня, 13:35

Держгеокадастр підписав Меморандум про співробітництво з «Асоціацією міст України»


Держгеокадастр підписав Меморандум про співробітництво із Всеукраїнською асоціацією самоврядування «Асоціацією міст України»


За повідомленням Урядового порталу Держгеокадастр підписав Меморандум про співробітництво із Всеукраїнською асоціацією самоврядування «Асоціацією міст України»


Його метою є забезпечення координації діяльності щодо інформаційної взаємодії, інтеграції та спільного використання геопросторової інформації, що належить сторонам.


«Це величезна робота, враховуючи, що таких реєстрів в масштабах країни тисячі, і частина з них ведеться в непоєднуваних форматах. Класифікація, кодування геопросторових об’єктів, їхні ідентифікатори, домени, правила цифрового опису – все це нам належить зробити найближчим часом», — пояснив Голова Держгеокадастру Денис Башлик. Він додав, що у кінцевому підсумку громадяни, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування матимуть ефективно функціонуючу складову національної інфраструктури геопросторових даних, в яку інтегруватиметься географічна інформація, дані Державного земельного кадастру та про наявні реєстри адрес.


У такий спосіб, підписання Меморандуму дозволить консолідувати зусилля, як на центральному, так і на місцевому рівні та отримати єдиний, електронний і геоприв’язаний реєстр адрес та весь спектр сервісів, що з ним пов’язані.237Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: