Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 21 травня 2020
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/05/21/ukraintsi-stali-na-83-chastishe-shukati-viddalenu-robotu.htm
новини, 21 травня 2020

Українці стали на 83% частіше шукати віддалену роботу


У період карантинних обмежень у топ найпопулярніших пропозицій з віддаленої зайнятості на OLX Робота увійшли Instagram-фахівці, офіс-менеджери, оператори, менеджери з продажу. Найбільше по Україні готові платити продавцям — 29,3 тис. грнна місяць.


За даними аналітики OLX Робота, пошукачі на карантині почали знаходити нові шляхи працювати. Так, на платформі стали значно частіше шукати вакансії із можливістю робити це з дому. У квітні порівняно з лютим кількість запитів “віддалена робота” зросла на 83%. Це спостереження може стати у нагоді працедавцям — ринок праці не стає на паузу, і українські пошукачі все ще знаходяться у пошуках омріяної посади, але хочуть мати можливість виконувати свої обов’язки віддалено.


Роботодавці теж підлаштувалися під нові умови ринку і у період посилених обмежень соціальних контактів стали більше пропонувати роботу онлайн та виконання послуг з дому. Найпопулярнішими за кількістю оголошень у квітні стали офіс-менеджери. У цьому місяці таких пропозицій для віддаленої праці на OLX Робота стало майже вдвічі більше. Зазвичай до обов’язків, які потрібно виконувати з дому, входять прийом дзвінків та електронної пошти, ведення документообігу. У другий весняний місяць таким спеціалістам в середньому по Україні пропонували 10 тис. грн.


Ще одна можливість — робота оператором. Обов’язки на цій посаді включають прийом чи здійснення дзвінків, або онлайн-спілкування із клієнтами. Тому комфортно виконувати таку роботу віддалено. У квітні в порівнянні з лютим кількість оголошень з пошуку спеціалістів зросла більш як вдвічі, а оплата цієї праці стабільна — в середньому 12,5 тис. грн.


Віддалену зайнятість роботодавці можуть запропонувати також Instagram-фахівцям. Мова йде про ведення акаунтів у соцмережі, роботу з контентом, написання постів. У квітні порівняно з лютим оголошень про їх пошук стало на 72% більше. Платити за креативну роботу по всій Україні готові в середньому 19,5 тис. грн на місяць. Варто відзначити, що у квітні зарплата цих спеціалістів зросла на 2 тис. грн у порівнянні із останнім зимовим місяцем.


Працедавці також активізувались у пошуку менеджерів з продажу, й у квітні порівняно з останнім місяцем зими стали шукати їх на 42% частіше. З дому фахівці можуть легко контактувати з клієнтами, й отримувати в середньому 12,5 тис. грн.


Майже вдвічі побільшало шансів знайти роботу онлайн-адміністратором, адже таких оголошень на OLX Робота стало на 46% більше. Зазвичай до обов’язків входить модерація онлайн-сторінок та сайтів. Отримати за місяць фахівці можуть в середньому 22 тис. грн.


Стабільною лишається кількість оголошень про пошук диспетчерів на дому — їм пропонують роботу з транспортом та у службах таксі. Платити готові в середньому  11,5 тис. грн на місяць.


Бухгалтери для роботи з дому — теж у попиті. Пропозицій працевлаштування для них  у порівнянні з лютим побільшало у 5,5 разів. Ведення обліку дистанційно — справа цілком реальна. За місяць цим спеціалістам пропонують в середньому 10 тис. грн.


У топ-10 віддалених вакансій вирвалися і дві професії, де роботодавці на OLX Робота ще у лютому не шукали фахівців, — це програмісти та копірайтери. Робота із комп’ютерним забезпеченням чи із текстами не вимагає фізичної присутності в офісі, тому цих фахівців закономірно стали більше шукати у квітні. При цьому першим за місяць в середньому пропонують 20 тис. грн, а іншим — 21,5 тис. грн.


Активніше із настанням карантинних обмежень стали шукати ще й продавців для роботи з дому. Якщо раніше — ще у лютому на платформі їх не шукали, то у квітні тут вже можна було знайти пропозиції такої зайнятості із рекордною середньою зарплатою понад 29 тис. грн.


992Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: