Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 31 березня, 13:30
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/03/31/onlain-pres-klub-scho-sogodni-hviljue-batkiv-kropivnitskogo-.htm
новини, 31 березня, 13:30

Онлайн Прес-клуб: «Що сьогодні хвилює батьків Кропивницького»


 


Відповідь на це питання, а також – чим батьківській громаді вже допомагають і що далі планують  представники громадської організації «Батьківська рада Кропивницького», можна дізнатися під час онлайн пресконференції у четвер, 2 квітня, о 14.00


Учасниці пресконференції:


Олена Бринза, керівниця ГО «Батьківська рада Кропивницького»;

Євгенія Захарченко, юристка ГО «Батьківська рада Кропивницького»;

Інга Кузнєцова, психологиня ГО «Батьківська рада Кропивницького».


Оффлайн: м. Кропивницький, вул. Чикаленка, 1а ( бізнес - центр «Єлисаветград») , 1-ий поверх,  кім. 115 , Прес-клуб реформ.


Онлайн: сторінка прес-клубу реформ в мережі фейсбук, а також сторіннка у фейсбуці сайту "Кіровоград24"


«Активні батьки часто запитують: як моніторити державні закупівлі в закладах освіти? Як писати заяви та звернення? Куди звертатися, щоб зробили ремонт в спортзалі? Ці та ще сотні питань. Тепер завдяки сприяння Європейського фонду підтримки демократії ми зможемо надати безкоштовно всім учасникам освітнього процесу професійні консультації юриста та психолога з питань, що стосуються освітнього процесу. Ми розробляємо прості та зрозумілі алгоритми моніторингу, пам’ятки про права та обов’язки всіх учасників освітнього процесу, проведемо онлайн тренінги та навчання.» - Олена Бринза, керівниця ГО «Батьківська рада Кропивницького»


«Батьки не знають своїх прав. До платного  юриста йдуть у випадку, коли йдеться про кримінал. Коли ж йдеться про тиск адміністрації чи про збір благодійних внесків – то тут батьки найчастіше розгублені і не знають як правильно захистити свої права.


Карантин та економічна криза, яка почнеться після закінчення карантину, призведуть до того, що коштів буде все менше. Спроби Кабміну забрати у освіти 7 мільярдів, повністю зупинивши реформу НУШ, говорять про те, що грошей не вистачатиме і на базові потреби в освіті. Тому батьки мають пильно контролювати, куди, на що витрачає УО та школи кошти.» - Євгенія Захарченко, юристка ГО «Батьківська рада Кропивницького»


«Освітній процес в умовах карантину зазнає значних трансформацій, і до цього мають адаптуватися як батьки, так і діти. В умовах он-лайн навчання батьки звертаються до спеціалістів з питань розвитку самоорганізації дітей, пошуку мотивації до навчання. Актуалізуються проблеми взаємовідносин з дітьми, пошуку оптимального рівня контролю за виконанням домашніх завдань. Нагальними є проблеми булінгу, адже навіть в умовах Інтернет-спілкування авторитет вчителя й гармонійні взаємовідносини з однокласниками є  одним  з важливих факторів  мотивації до навчання. Саме дитячий психолог- той спеціаліст, який враховуючи вікові особливості, її особистісні характеристики, родинну ситуацію може надати рекомендації з  проблемних питань, що були названі вище.» - Інга Кузнєцова, психологиня ГО «Батьківська рада Кропивницького»


Проект "Активні батьки Кропивницького" реалізує ГО "Батьківська рада Кропивницького" за підтримки Європейського фонду підтримки демократії/European Endowment for Democracy ( EED).


251Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: