Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 26 березня, 10:58
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/03/26/zbalansovani-novini-bez-manipuljatsii-pro-koronavirus-ta-karantin-na-suspilnomu-kropivnitskii.htm
новини, 26 березня, 10:58

Збалансовані новини без маніпуляцій про коронавірус та карантин - на Суспільному Кропивницький


25 березня уряд ухвалив рішення ввести режим надзвичайної ситуації по всій території України та продовжив карантин до 24 квітня. Команда Суспільного у Кропивницькому продовжує інформувати про поширення COVID - 19 та карантинні заходи.«Робота за стандартом, робота по інформуванню про перебіг подій в регіоні особливо під час карантину  — це високий рівень відповідальності перед суспільством. Ми це розуміємо. Тому працюємо з особливою вимогливістю до себе у всіх наших проєктах», - каже продюсерка UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ Олена Кваша.


 
Оперативну інформацію від Суспільного Кропивницький шукайте на цифрових платформах:
новинний сайт Суспільного
сторінка у Facebook;
Instagram-сторінка;
Youtube-канал філії;


 
Більш розлого — у теле- та радіопрограмах Суспільного Кіровоградщини.Також можна переглядати телеканал UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ та слухати UA: Українське радіо Кропивницький онлайн.Нагадаємо, станом на ранок 25 березня в Україні лабораторно підтвердили 113 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. У Кіровоградській таких хворих не зареєстровано.Із 18 березня до 3 квітня команда Суспільного Кіровоградщини працює зі змінами, зважаючи на загальнонаціональний карантин у зв’язку із поширенням вірусу COVID-19.Крім цього, на Суспільному щобудня виходить всеукраїнський міжплатформовий марафон «На карантині»


105Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: