Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 26 березня, 10:39
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/03/26/kirovogradschina-v-povnomu-obsjazi-zabezpechena-test-sistemami-dlja-vijavlennja-covid-19.htm
новини, 26 березня, 10:39

Кіровоградщина в повному обсязі забезпечена тест-системами для виявлення COVID-19
Кіровоградська область в повній мірі забезпечена ПЛР-тестами та експрес-тестами  для виявлення коронавірусної інфекції.Про це під час брифінгу  в ОДА повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук у середу, 25 березня.


«Область отримала другий транш експрес-тестів, які дозволяють отримати результат вже через 15 хвилин після забору матеріалу», - відзначила Надія Оперчук.Спочатку лікарі проводитимуть діагностику виключення. Йдеться про перевірку пацієнта на віруси грипу та ГРВІ. Якщо дослідження негативні, матеріали направляють на дослідження на коронавірус.Якщо "швидкий" тест буде позитивний (тобто підтверджує коронавірус), обов’язково буде проведено другий етап дослідження методом ПЛР у вірусологічній лабораторії обласного лабораторного центру.Нагадаємо, станом на 25 березня на Кіровоградщині не зафіксували жодного випадку коронавірусної інфекції або підозри на неї.

126Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: