Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 3 березня, 11:32
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/03/03/v-ukraine-zaregistrirovali-pervi-sluchai-koronavirusa.htm
новини, 3 березня, 11:32

В Україні зареєстрували перший випадок коронавірусу


 В Україні зареєстрували перший випадок коронавірусної хвороби COVID-19 у жителя Чернівецької області - повідомляє Lb.ua.


Про це на брифінгу у вівторок оголосив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко.


"Учора я говорив, що в нас було чотири випадки підозри. Сьогодні підозра підтвердилася в однієї людини. Всі матеріали і зразки передані в вірусологічну лабораторію Всесвітньої організації охорони здоров'я. Але випадок зареєстрований в Україні, і ми почали працювати з контактними особами. Контактних осіб небагато, всі вони відомі місцевим епідеміологам", - сказав Ляшко.


За його словами, хворий повернувся із закордонної поїздки в Італію.


"Сім'я - це були чоловік і жінка - самоізолювалися. І буквально через два дні після самоізоляції у людини з'явилися симптоми, які свідчили про коронавірусну інфекцію. Він за пам'яткою самоізоляції звернувся по консультацію до сімейного лікаря. 29 лютого пізно вночі з'явилися симптоми, які вимагали додаткової консультації в інфекційній лікарні. Викликали швидку допомогу і хворого доставили в госпітальну базу, яка була визначена наказом управління охорони здоров'я Чернівецької області", - повідомив Ляшко.


1 березня чоловіка перевірили на грип, тести виявилися негативними.


У його дружини хвороби поки що немає.


За його словами, нічого страшного не сталося, медична система виявилася готова до першого випадку коронавірусної хвороби і працює в штатному режимі.


"Ми перебуваємо в тій самій фазі розвитку епідемії, коли в нас реєструються поодинокі випадки "привезеної" коронаінфекції", - сказав заступник міністра.


589Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: