Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 24 лютого, 14:53
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/02/24/u-seredu-v-kropivnitskomu-vidbudetsja-aktsija-na-pidtrimku-regionalnogo-suspilnogo.htm
новини, 24 лютого, 14:53

У середу в Кропивницькому відбудеться акція на підтримку регіонального Суспільного


26 лютого о 13:00 кропивничан закликають долучитися до Всеукраїнської акції на підтримку регіонального суспільного телерадіомовлення.


Організатори заходу – Комітети порятунку Суспільного, що їх утворили працівники регіональних філій у 8 областях України.


Політика, яку має намір запровадити керівництво ПАТ «НСТУ» (Національне суспільне телерадіомовлення України), на думку Комітетів порятунку Суспільного, веде регіональні філії Суспільного (колишні обласні телерадіокомпанії) спочатку до корпунктів, а згодом – до повної ліквідації місцевого телебачення і радіо.


«На противагу тенденціям до децентралізації, розвитку локальних медіа, уже зараз центральне керівництво Суспільного планує обмежити власне регіональне мовлення філій до 1 год. на добу для телебачення і 1 год. 30 хв. для радіо. Нині філії мають до 6 годин на добу власних теле і радіопрограм – це новини, суспільно-політичні, мистецькі, просвітницькі програми, а також ранкове шоу. Що можна показати й розповісти за 1 годину? Зменшення обсягів мовлення подекуди єдиного незалежного мовника в регіоні виглядають суперечливо і несуть інформаційну загрозу національній безпеці України», – зазначають організатори акції. І просять своїх телеглядачів, радіослухачів, гостей ефірів, а також усіх небайдужих громадян підтримати її.


Всеукраїнська акція відбудеться у вівторок, 25 лютого о 13.00 біля приміщень регіональних філій Суспільного. (У Кропивницькому – площа Героїв Майдану).


Також у фейсбуці триває флешмоб #врятуй_регіональний_контент_суспільного. Під цим хештегом громадські діячі і прихильники регіональних філій публікують на своїх сторінках короткі відео зі словами підтримки.


192Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: