Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 6 лютого, 10:38
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/02/06/test-sistemu-dlja-vijavlennja-novogo-koronavirusu-otrimala-ukraina.htm
новини, 6 лютого, 10:38

Тест-систему для виявлення нового коронавірусу отримала Україна


Реагенти у складі тест-системи дозволять проводити лабораторну діагностику нового коронавірусу на сучасному рівні. Набори розроблені в Німеччині з максимально можливим профілем виявлення для достовірного визначення зазначеного виду коронавірусу, повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА. 


У подальшому планується надходження додаткових реагентів від ВООЗ та закупівля за кошти державного бюджету.


Діагностика буде здійснюватися виключно у випадках, що відповідають епідеміологічному і клінічному визначенню хвороби, що зазначено в рекомендаціях ВООЗ.


Також в Міністерстві охорони здоров’я Україна сьогодні відбулася селекторна нарада з керівниками обласних департаментів охорони здоров’я та зустріч з виробниками хірургічних масок та їх постачальниками. Було наголошено на проблемі дефіциту масок в аптечних мережах в умовах їх наявності на складах постачальників.


Учасники селекторної наради обговорили питання стану готовності системи охорони здоров’я до реагування на ситуацію із поширенням у світі гострої респіраторної хвороби, спричиненої новим коронавірусом.


400Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

[email protected] 6 лютого 14:14
0
Россия самостоятельно занимается выработкой средств против коронавируса, а украина все ждет от кого то
Відповісти
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: