Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 22 січня, 16:44
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/01/22/rjatuvalniki-vzjali-uchast-u-vidznachenni-dnja-sobornosti-ukraini.htm
новини, 22 січня, 16:44

Рятувальники взяли участь у відзначенні Дня Соборності України


22 січня Україна відзначає День Соборності. 101 рік минув з Дня підписання Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки та 100 років – від прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної ради, який проголошував Українську Народну Республіку самостійною та суверенною державою - повідомляє прес-служба У ДСНС в області.


На відзначення пам’яті про славетне минуле України, про історичне возз’єднання українських земель в єдину, соборну, цілісну і недоторкану державу громадськість міста Кропивницького, молодь, представники обласної та міської влади взяли участь в урочистих заходах.


Управління ДСНС в області представили т.в.о. начальника Управління полковник служби цивільного захисту Олексій Родіонов та особовий склад.


Так, учасники святкових заходів поклали квіти до пам’ятної дошки Герою Революції Гідності Віктору Чміленку та його побратимам – Героям Небесної Сотні, а далі урочистою ходою громада попрямувала від площі Героїв Майдану до пам’ятників Тарасові Шевченку та Володимирові Винниченку – фундаторам української державності, де відбувся тематичний мітинг.


               

121Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: