Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 січня, 10:02
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/01/16/na-dorogah-kirovogradschini-trivae-avariina-likvidatsija-viboin.htm
новини, 16 січня, 10:02

На дорогах Кіровоградщини триває аварійна ліквідація вибоїн


В умовах постійної сирості та перепаду температури повітря від мінусових до плюсових показників, дорожнє покриття максимально вразливе до уражень. На більшості доріг, що знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області покриття зношене і вкрите вибоїнами, тож аби призупинити руйнування, проводиться аварійна ліквідація ямковості - повідомляє прес-служба САД у Кіровоградській області .


Відучора дорожні підрозділи в межах Кіровоградщини на дорогах державного значення почали активно працювати холодним асфальтобетоном. Так, протягом 14 січня ліквідували 700 квадратних метрів вибоїн, з яких 200 м2 на територіальних дорогах.


Роботи проводили в основному на дорогах М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь та ін..


Загально площа ураження ямковістю складає близько 13,5 тисяч квадратних метрів.


Нагадаємо, відповідно до політики Укравтодору та Уряду України, дорожники поступово відходять від дрібних ремонтів і реанімують дорожню мережу шляхом поточних середніх, капітальних ремонтів та реконструкції.228Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: