Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 січня, 15:56
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/01/16/chiselnist-postiinogo-naselennja-kropivnitskogo-skorochuetsja.htm
новини, 16 січня, 15:56

Чисельність постійного населення Кропивницького скорочується


Протягом трьох років кількість населення міста Кропивницького скоротилась на 2 тисячі 200 осіб. Так, зокрема, на 1 тисячу 400 скоротилась кількість жінок. Такі дані в рамках створення Ґендерного портрету міста Кропивницького надало головного управління статистики» - повідомляє Алла Волошина, координатора проєкту «Європейська хартія рівності в дії».


Серед інших отриманих показників у ґендерному розрізі аналізується вікові групи населення, середній вік, кількість зареєстрованих шлюбів та  розірвань шлюбів, народжуваність та більше трьох десятків інших показників.

 

«Дані, які надало Головне управління статистики у Кіровоградській області, свідчать про те, що найбільшу частину населення Кропивницького становлять жінки віком від 60 до 69 років -  це 13,84 %, чоловіків такого ж віку майже вдвічі менше - 9,74%. Середній вік жінок у Кропивницькому ‑ 42 роки, а от чоловіки молодші – в середньому 37 років Прикро, але за три роки намітилась стійка тенденція до зменшення кількості новонароджених – пів відсотка на рік, здавалося б непомітно, але у перспективі ‑ це негативно відіб’ється на загальній соціально- економічній ситуації в нашому місті»,  - зазначає Алла Волошина.


Інформаційні матеріали, що допоможуть створити ґендерний портрет обласного центру з інстанцій різного рівня продовжують надходити. Найближчим часом буде оприлюднено ще кілька важливих для міста показників.


Остаточну версію «Ґендерного портрету м. Кропивницький» планується оприлюднити у лютому.


Нагадаємо, проєкт «Європейська хартія рівності в дії» реалізовується за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримало спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ).


420Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: